Ausgedruckt am: 26.09.2022 - 07:24

Pracownik magazynu / cięcia kabli (m/k/d) – polnisch

Poszukujemy zaangażowanych pracowników do wzmocnienia naszego zespołu w montażu kabli. Mile widziane są także osoby zmieniające branżę.

CZYM SĄ ZESPOŁY KABLI?

Montaż kabli to cięcie, montaż i testowanie elementów (np. złączy, styków, akcesoriów) na kablach.

Jednak w MOTUS-ie nie produkujemy kabli do Twojego tostera lub ekspresu do kawy, ale specjalne kable dla inżynierii mechanicznej, techniki automatyzacji i techniki medycznej.

Twoje zadania

Twój profil

OFERUJEMY

Jesteś Zainteresowany?

Prosimy o przesłanie szczegółowych pisemnych dokumentów aplikacyjnych wraz z oczekiwaniami płacowymi i najwcześniejszą datą rozpoczęcia na adres:

Wir suchen Sie

Haben Sie Interesse in einem jungen und aufstrebenden Unternehmen zu arbeiten? Bei uns können Sie etwas bewegen und erhalten Verantwortung. Persönliche Ziele und Entwicklungen finden immer Raum und wir bieten Ihnen eine langfristige Perspektive!